Hakkımızda

Nell markası ile, modern ahşap mobilyalar üreterek, siz müşterilerine hizmet vermektedir.

6000m2' lik kapalı alan üzerindeki tesisimizde, İtalyan mimari tasarım anlayışıyla, eviniz ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve hayallerinizde ki yaşam standardını sunabilecek mobilyalar üretmektedir. Ahşap yemek odaları , yatak odaları ve duvar üniteleri üretiminde farklılığı ve yaratıcılığı ile rakiplerinden öne çıkan Nell mobilya, maliyet odaklı fiyatlarıyla da tüm müşterilerinin karlılığını arttırmaktadır.

Projeler

Forte Resort - Karadağ

01

Bader Suits - Almanya

02

Waikiki Ap. Tivat - Karadağ

03

Konforlu Tasarımlarımızla Hayatınızı Renklendiriyoruz

Biz, otel, restoran, cafe, ofis gibi işletmeler için mobilya üretimi ve tasarımı yapan bir firma olarak sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Amacımız, işletmelerin ihtiyaç duyduğu estetik ve fonksiyonellikle bir arada olan mobilyaları üretmek ve işletmelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.

Ürünler

Nell Mobilya, 2023 koleksiyonu için birbirinden şık ve modern tasarımlarla müşterilerine özel bir deneyim sunuyor. Her zevke hitap eden mobilya çeşitleri, yüksek kaliteli malzemelerle üretiliyor ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Koleksiyonda yer alan oturma grupları, yemek odaları, yatak odası takımları ve aksesuarlar, evinizi baştan aşağı yenilemek için ideal seçenekler sunuyor.