Nell Mobilya
İletişim
Adres:
Hamzabey OSB Mahallesi 4.Cadde No:9 İnegöl / BURSA
Telefon:
+90 224 718 58 05
E-Bülten
Copyright © 2017 Nell Mobilya . All Rights Reserved.
jennifer light
  • Hakkımızda
  • Misyon
  • Vizyon

Biz Kimiz ?

Nell mobilya, Bursa İnegöl'de, 20 yılı aşkın mobilya tecrübesi ve 15 yıllık güvenilir Nell markası ile, modern ahşap mobilyalar üreterek, siz müşterilerine hizmet vermektedir.

6000m2' lik kapalı alan üzerindeki tesisimizde, İtalyan mimari tasarım anlayışıyla, eviniz ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve hayallerinizde ki yaşam standardını sunabilecek mobilyalar üretmektedir. Ahşap yemek odaları , yatak odaları ve duvar üniteleri üretiminde farklılığı ve yaratıcılığı ile rakiplerinden öne çıkan Nell mobilya, maliyet odaklı fiyatlarıyla da tüm müşterilerinin karlılığını arttırmaktadır.


Detaylardan yola çıkılarak özenle oluşturulan koleksiyonunda ,gelişmiş teknoloji ,titiz el işçiliği ve kaliteli hammadde armonisini kullanan Nell, ergonomik mobilyalar üretip, yarını bugünden sizlere sunmaktadır.


 Mükemmeli üretme çabasında olan Nell Mobilya, ürünlerinin son kullanıcıya ulaşmasına kadar, tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetini öncelikli ilke edinmiştir.

Misyon

NELL Mobilya ailesi olarak benimsediğimiz misyonumuz; AR-GE çalışmalarımızı en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarına uygun, hayatınızı kolaylaştıracak, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu mobilyalar üretmektir.

Vizyon

Zamanın ilerisinde adımlar atarak, beklentilerin üzerinde ürünler üretmek ve ürünlerimizi tüm dünya insanlarının kullanımına sunarak markamızı sağlamlaştırmak, Türk ürün kalite imajını yaygınlaştırmak ve bu yolla geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.